FURGES Spółka z o.o.
76-251 Kobylnica, Kończewo, ul. Kolejowa 33
tel./fax: 059 84 65 314, kom. 695 350 131
e-mail: biuro@furges.pl

O firmie

FURGES Sp. z o.o. powstała z przekształcenia Zakładu Robót Drogowych i Usług Sprzętowo-Warsztatowych FURGES Sp.j. który rozpoczął swoją historię w 1992 roku. Założycielem firmy FURGES Sp. z o.o. jest Wiesław Furmańczak z trzydziestoletnią praktyką w specjalności budownictwo drogowe.

W swojej wieloletniej działalności firma prowadząc strategię systematycznego rozwoju, efektywnie wkomponowała się w rynek wykonawstwa budownictwa drogowego. Firma dzięki swojej elastyczności na rynku usług w zakresie robót drogowych jest w stanie wykonać roboty zarówno za 1 000 zł jak i powyżej 1 000 000 zł.

Wykonujemy szeroki wachlarz usług, począwszy od drobnych napraw nawierzchni drogowych aż po duże inwestycje, polegające na wykonaniu robót ziemnych, betonowania fundamentów, budowę odwodnienia, budowę wszelkiego rodzaju nawierzchni oraz budowę ogrodzeń wraz z zagospodarowaniem terenu.

Posiadane uprawnienia projektowe i budowlane wykonawcze w branży budownictwa drogowego w zakresie dróg i nawierzchni lotniskowych (uprawnienia kierownika budowy i robót, uprawnienia projektanta) pozwalają na kompleksowe i profesjonalne wykonawstwo.

Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 45 pracowników. Posiadamy niezbędny sprzęt do prowadzenia robót: koparko-ładowarki typ "CASE", samochody Mercedes, Man, Liazy, recykler do produkcji masy asfaltobetonowej o wydajności 2,5 Mg oraz drobny sprzęt - przecinarki, zagęszczarki, walce wibracyjne. Posiadamy również własną kruszarkę do betonów.

Naszą misją jest świadczenie usług z należytą starannością,
w terminach umownych i za rozsądną cenę